Byfuch - Kühlregalen und Gefriergeräte, Tief und Kühlschränke, Kühltheken und andere

In unserem Angebot finden Sie professionelles Equipment für Geschäfte und Gastronomie, bestehend aus eine Vielzahl von Kühlregalen, Tiefkühlschränken, Gefriertruhen, Kühltheken und viele andere. Durch die hohe Ästhetik und Funktionalität werden verwendet in einer Vielzahl von Geschäften, Einkaufszentren, Restaurants und anderen Orten, wo es notwendig ist die Präsentation der waren, und auch die richtige Temperatur zu halten.

Mit riesige Auswahl an Größen, Funktionen und Design, von Möbel und andere Einrichtungsgeräten, können Sie jede Gewerbeflächen auszustatten.

Wir unterstützen Sie gerne durch kompetente Beratung und helfen Ihnen bei der Auswahl der richtigen Produkte.

Szafy chłodnicze – specjalistyczne urządzenia dla firm

W ramach naszego szerokiego i bardzo bogatego asortymentu urządzeń służących do chłodzenia, jak i mrożenia odnajdziesz również szafy chłodnicze. Jest to sprzęt służący do przechowywania produktów spożywczych wymagających niskiej temperatury.

Nasza oferta została stworzona zarówno z myślą o właścicielach małych i lokalnych biznesów, jak i tych, którzy posiadają duże i prężnie rozwijające się marki. Dlatego, zapewniamy im dostęp do małych i kompleksowych szaf chłodniczych oraz tych dużych – mogących pomieścić nawet najbardziej imponujące ilości produktów.

Nasze szafy chłodzące występują w wielu wariantach do wyboru. Mamy zarówno te z metalowymi, ale i szklanymi drzwiami. Oferujemy 1-, jak i 2-drzwiowe maszyny, do tego dostępne w różnych wymiarach (małych, średnich i tych całkiem dużych).

Szafa chłodnicza oraz jej przeznaczenie

Specyfika tych urządzeń daje ogromne możliwości związane z ich zastosowaniem. Szafy chłodnicze sprawdzają się bowiem zarówno jako wyposażenie kuchni w restauracjach, barach, cukierniach, kawiarniach, hotelach, jak i innych obiektach gastronomiczno-usługowych. Z powodzeniem mogą pełnić również role reklamowe – służąc jako swego rodzaju witryny zachęcające do zakupu konkretnych produktów.