Byfuch - Multidecks, chest freezers, glass door firdges, serve overs and other

Our company offers professional equipment for shops and dining places, including a wide selection of cooling multidecks, glass door fridges, chest freezers, serve overs and many other. Thanks to the high-performance aesthetics and universal functionality, they are applicable in the variety of shops, shopping centers, restaurants and other places, in which it is necessary to display goods visibly, as well as keeping them in proper temperature. A huge range of sizes, features and designs of furniture and equipment allows you to fit them in any commercial premises. We offer you excellent cooling devices, professional advice for choosing the right products and the possibility to compose a solution that meets your needs.

Szafy chłodnicze – specjalistyczne urządzenia dla firm

W ramach naszego szerokiego i bardzo bogatego asortymentu urządzeń służących do chłodzenia, jak i mrożenia odnajdziesz również szafy chłodnicze. Jest to sprzęt służący do przechowywania produktów spożywczych wymagających niskiej temperatury.

Nasza oferta została stworzona zarówno z myślą o właścicielach małych i lokalnych biznesów, jak i tych, którzy posiadają duże i prężnie rozwijające się marki. Dlatego, zapewniamy im dostęp do małych i kompleksowych szaf chłodniczych oraz tych dużych – mogących pomieścić nawet najbardziej imponujące ilości produktów.

Nasze szafy chłodzące występują w wielu wariantach do wyboru. Mamy zarówno te z metalowymi, ale i szklanymi drzwiami. Oferujemy 1-, jak i 2-drzwiowe maszyny, do tego dostępne w różnych wymiarach (małych, średnich i tych całkiem dużych).

Szafa chłodnicza oraz jej przeznaczenie

Specyfika tych urządzeń daje ogromne możliwości związane z ich zastosowaniem. Szafy chłodnicze sprawdzają się bowiem zarówno jako wyposażenie kuchni w restauracjach, barach, cukierniach, kawiarniach, hotelach, jak i innych obiektach gastronomiczno-usługowych. Z powodzeniem mogą pełnić również role reklamowe – służąc jako swego rodzaju witryny zachęcające do zakupu konkretnych produktów.