Byfuch - Multidecks, chest freezers, glass door firdges, serve overs and other

Our company offers professional equipment for shops and dining places, including a wide selection of cooling multidecks, glass door fridges, chest freezers, serve overs and many other. Thanks to the high-performance aesthetics and universal functionality, they are applicable in the variety of shops, shopping centers, restaurants and other places, in which it is necessary to display goods visibly, as well as keeping them in proper temperature. A huge range of sizes, features and designs of furniture and equipment allows you to fit them in any commercial premises. We offer you excellent cooling devices, professional advice for choosing the right products and the possibility to compose a solution that meets your needs.

Witryny cukiernicze, czyli sposób na reklamę i ochronę wypieków

W asortymencie naszej firmy znajduje się bogaty wybór witryn cukierniczych, których wygląd oraz wszechstronność sprawi, że bez problemu znajdziesz produkt idealny dla siebie.

Oferujemy witryny cukiernicze dostępne w wielu wariantach do wyboru. Małe i wąskie – służące do przechowywania symbolicznych porcji słodkości, jak i witryny długie i szerokie, w których z powodzeniem zmieści się wiele pozycji z oferty Twojej cukierni.

Każda z naszych witryn cukierniczych wyposażona jest w efektywny system chłodzący, który “daje radę” nawet, gdy na zewnątrz panuje wysoka temperatura. Ponadto, użyte do ich budowy szkło sprawia, że urządzenie jest proste w czyszczeniu, a co za tym idzie – zawsze pięknie się prezentuje.

Witryna cukiernicza, gdzie sprawdzi się najlepiej?

Środowiskiem naturalnym dla każdej witryny cukierniczej, jak sama nazwa wskazuje – jest oczywiście każda cukiernia, w której to dumnie mogą prezentować się w niej ciasta, torty, ciasteczka oraz innego rodzaju słodkie przekąski.

Jednak witryna cukiernicza doskonale sprawdza się również w innych lokalach, takich jak chociażby bary, restauracje, lodziarnie czy kawiarnie. Jest to po prostu świetne urządzenie chłodzące, które odnajdzie się w każdym lokalu, który ma na celu odpowiednią prezentację posiłków.