Urządzenia chłodnicze Byfuch - Regały, zamrażarki, szafy, lady sklepowe chłodnicze i inne

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo profesjonalne wyposażenie sklepów i punktów gastronomicznych, na które składa się szeroki wybór regałów do chłodzenia szaf mroźniczych, zamrażarek, lad witrynowych i wielu innych. Dzięki wysokiej estetyce wykonania oraz uniwersalnej funkcjonalności, znajdują zastosowanie w rozmaitych sklepach, centrach handlowych, restauracjach i innych miejscach, w których niezbędne jest odpowiednie wyeksponowanie towaru, a także utrzymywanie go w należytej temperaturze. Ogromny wybór rozmiarów, funkcji oraz designów mebli i sprzętów pozwala wyposażyć dowolny obiekt handlowy. Proponujemy urządzenia o doskonałych właściwościach chłodzących, profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich produktów, a także możliwość skomponowania odpowiadającego Państwa potrzebom zestawu.

Urządzenia chłodnicze - Byfuch

Urządzenia chłodnicze od Byfuch to gwarancja satysfakcji. Nasze produkty słyną z wydajności, wytrzymałości oraz łatwości montażu i modernizacji. Zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej oferty regałów, zamrażarek, szaf, lad sklepowych chłodniczych oraz wielu innych produktów.

Dlaczego warto wybrać urządzenia chłodnicze od Byfuch?

Oferujemy wyłącznie najlepsze produkty spełniające wymagania rynku oraz naszych klientów. Dostosowujemy naszą ofertę zarówno pod duże firmy, jak i małe punkty gastronomiczne i sklepy. Nasze urządzenia chłodnicze wyposażone są w energooszczędne i wydajne agregaty chłodnicze, a konstrukcje tworzone są ze stali nierdzewnej, która wpływa na zachowanie odpowiednio wysokiej higieny, łatwości utrzymania czystości, a także chroni urządzenia przed korozją.

Urządzenia chłodnicze Byfuch gwarantują bezproblemową eksploatację oraz najwyższy poziom jakości. Design naszych urządzeń sprawia, że idealnie wpasują się one do każdego wnętrza – do punktów gastronomicznych, sklepów, dużych obiektów handlowych, cukierni, piekarni, czy sklepów mięsnych.

Jakie urządzenia chłodnicze oferujemy?

Naszą ofertę tworzą: lady witrynowe, regały chłodnicze, gondole chłodnicze, gondole mroźnicze, szafy mroźnicze i chłodnicze, zamrażarki i witryny mroźnicze, urządzenia impulsowe oraz urządzenia specjalne.

Urządzenia chłodnicze Byfuch - lady witrynowe

Lady witrynowe Byfuch oferują najlepsze warunki do przechowywania i eksponowania artykułów spożywczych. Nasze lady sklepowe wyposażane są w agregaty wbudowane lub agregaty zewnętrzne. Różnorodność kolorystyczna połączona z kilkoma modelami do wyboru sprawia, że z łatwością zaaranżują Państwo przestrzeń sklepową. Oferujemy lady chłodnicze i lady cukiernicze.

Urządzenia chłodnicze Byfuch - regały chłodnicze

Regały chłodnicze Byfuch to profesjonalne urządzenia służące do prezentowania rozmaitych towarów spożywczych. Służą nie tylko efektywnemu eksponowaniu produktów, ale również ich segregacji i przechowywaniu. Dzięki różnorodnym parametrom oraz konstrukcjom i kolorystyce mogą być ustawiane w ciągi regałowe lub montowane pojedynczo. Wyposażone są w oświetlenie LED, mogą być doposażane w dodatkowe półki, toper i rolety nocne. Oferujemy regały z agregatami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Urządzenia chłodnicze Byfuch - gondole chłodnicze i mroźnicze

W naszej ofercie znajdują się również dwuzakresowe i jednozakresowe gondole chłodnicze. Urządzenia dwuzakresowe mogą zarówno chłodzić, jak i mrozić produkty spożywcze. Gwarantujemy różnorodność kolorystyczną oraz designerską, dzięki czemu nasze gondole chłodnicze wpasują się do każdego pomieszczenia.

Urządzenia chłodnicze Byfuch - urządzenia impulsowe

Urządzenia impulsowe są to produkty, w których umieszczamy towary, których zakup następuje w chwili impulsu. Sprzęty impulsowe od Byfuch odznaczają się odpowiednią konstrukcją, która poprawia ekspozycję towaru, a także wymusza zamknięty obieg powietrza, tzw. kurtynę powietrzną. Dzięki temu umieszczane w urządzeniach impulsowych produkty dłużej zachowają świeżość.