Witryny chłodnicze, witryna chłodnicza przeszklona

Witryny chłodnicze Byfuch to szeroki wybór produktów ze wbudowanym agregatem. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty witryn chłodniczych przeszkolonych. Oferujemy witryny z giętą lub prostą szybą, które umożliwiają elegancką ekspozycję produktów spożywczych, oraz przyciągają uwagę klientów.

Nasze witryny chłodnicze gwarantują również możliwie najlepsze warunki do przechowywania większości najpopularniejszych produktów spożywczych. Dzięki czemu towary zachowują odpowiednio długą świeżość, estetyczny wygląd oraz właściwości odżywcze.

Witryna chłodnicza przeszklona Byfuch – ogromny wybór produktów

Wśród witryn chłodniczych znajdą Państwo kilka propozycji, które z pewnością wpasują się w stylistykę każdego sklepu, punktu gastronomicznego, cukierni lub innych obiektów handlowych. Nasza oferta tworzona jest przez: lady chłodnicze Colorado, lady chłodnicze Colorado Plus, Lady chłodnicze Missisipi Plus, lady chłodnicze Amur, lady chłodnicze Lima, lady chłodnicze Adda, lady chłodnicze Amazonka oraz lady cukiernicze Sawa.

Witryna chłodnicza przeszklona Byfuch – skrócona charakterystyka kilku produktów

Witryny chłodnicze Colorado

Są to uniwersalne lady chłodnicze, które nadają się do przechowywania i eksponowania produktów spożywczych każdego rodzaju. Mogą być umieszczane samodzielnie lub łączone w ciągi, które mogą być łączone w sposób indywidualny. Witryny chłodnicze Colorado mogą być wyposażone w agregat zewnętrzny i wewnętrzny. Dedykowane są małym i średnim powierzchniom ekspozycyjnym.

Witryny chłodnicze Colorado Plus

Są to większe lady chłodnicze od wersji Colorado. Colorado Plus wyposażone są w komorę przechowalniczą, która świetnie sprawdzi się w sklepach, które nie posiadają zaplecza chłodniczego. Omawiane witryny chłodnicze mogą być stawiane samodzielnie lub umieszczane w ciągach.

Witryny chłodnicze Missisipi Plus

Te lady chłodnicze to nowoczesne i zaawansowane technologicznie przeszklone witryny chłodnicze. Oferują wysoki poziom funkcjonalności oraz świetne parametry, które doceniane są przez nawet najbardziej wymagających klientów. Mogą być łączone w ciągi lub stawiane samodzielnie. Witryny chłodnicze Missisipi Plus współpracują z agregatami centralnymi i wewnętrznymi. Wyposażone są w komorę przechowalniczą.

Witryny chłodnicze Amur

Amur to niezwykle trwała i elegancka przeszklona witryna chłodnicza. Wyposażona jest w system podnoszonych szyb, szeroką funkcjonalność oraz najlepsze parametry chłodnicze. Omawiane witryny oferują najwyższą jakość wykonania oraz bardzo elegancki sposób prezentacji produktów spożywczych.