Lady witrynowe z agregatem zewnętrznym.

Lady chłodnicze z agregatem zewnętrznym znajdują zastosowanie w obiektach, gdzie ilość urządzeń chłodniczych wskazuje, że bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zastosowanie zewnętrznego agregatu chłodniczego.

Efektem zastosowania takiego rozwiązania jest obniżenie zużycia energii elektrycznej, wyeliminowanie z sali sprzedażowej urządzeń generujących hałas oraz oddających ciepło. Każda oferowana przez naszą firmę lada chłodnicza posiada możliwość łączenia jej w ciągi zasilane agregatem zewnętrznym.

Lady zasilane agregatem zewnętrznym

Urządzenia chłodzące posiadają możliwość wydzielania tzw. sekcji. Pozwala to na dokonywanie sprzedaży w jednym ciągu towarów o zróżnicowanej temperaturze przechowywania. Funkcjonale przegrody wewnątrz ciągów lad chłodniczych powodują rozdział towarów w ciągach sprzedażowych. Eliminują także przemieszczanie się zapachów charakterystycznych dla określonych grup produktowych.

Lady chłodnicze zasilane zewnętrznym agregatem posiadają szyby uchylne oraz wykorzystują systemy podnoszone. Dobór określonego typu lad zależy od możliwości dostępu do lad w celu ich zatowarowania oraz sprzątania i czyszczenia po dniu pracy.