Szafy chłodnicze – specjalistyczne urządzenia dla firm

W ramach naszego szerokiego i bardzo bogatego asortymentu urządzeń służących do chłodzenia, jak i mrożenia odnajdziesz również szafy chłodnicze. Jest to sprzęt służący do przechowywania produktów spożywczych wymagających niskiej temperatury.

Nasza oferta została stworzona zarówno z myślą o właścicielach małych i lokalnych biznesów, jak i tych, którzy posiadają duże i prężnie rozwijające się marki. Dlatego, zapewniamy im dostęp do małych i kompleksowych szaf chłodniczych oraz tych dużych – mogących pomieścić nawet najbardziej imponujące ilości produktów.

Nasze szafy chłodzące występują w wielu wariantach do wyboru. Mamy zarówno te z metalowymi, ale i szklanymi drzwiami. Oferujemy 1-, jak i 2-drzwiowe maszyny, do tego dostępne w różnych wymiarach (małych, średnich i tych całkiem dużych).

Szafa chłodnicza oraz jej przeznaczenie

Specyfika tych urządzeń daje ogromne możliwości związane z ich zastosowaniem. Szafy chłodnicze sprawdzają się bowiem zarówno jako wyposażenie kuchni w restauracjach, barach, cukierniach, kawiarniach, hotelach, jak i innych obiektach gastronomiczno-usługowych. Z powodzeniem mogą pełnić również role reklamowe – służąc jako swego rodzaju witryny zachęcające do zakupu konkretnych produktów.