Byfuch - Kühlregalen und Gefriergeräte, Tief und Kühlschränke, Kühltheken und andere

In unserem Angebot finden Sie professionelles Equipment für Geschäfte und Gastronomie, bestehend aus eine Vielzahl von Kühlregalen, Tiefkühlschränken, Gefriertruhen, Kühltheken und viele andere. Durch die hohe Ästhetik und Funktionalität werden verwendet in einer Vielzahl von Geschäften, Einkaufszentren, Restaurants und anderen Orten, wo es notwendig ist die Präsentation der waren, und auch die richtige Temperatur zu halten.

Mit riesige Auswahl an Größen, Funktionen und Design, von Möbel und andere Einrichtungsgeräten, können Sie jede Gewerbeflächen auszustatten.

Wir unterstützen Sie gerne durch kompetente Beratung und helfen Ihnen bei der Auswahl der richtigen Produkte.

Sklepowa lodówka na napoje – sprzęt chłodzący soki, drinki i inne trunki

W ramach prowadzonej przez nas działalności, zajmujemy się także dostarczaniem niezawodnych lodówek, których przeznaczeniem jest odpowiednie chłodzenie składowanych w nich napojów. W naszym asortymencie znajdują się zarówno duże lodówki stojące, mogące w sobie pomieścić nawet do kilkuset butelek i puszek jednocześnie. Mamy również mniejsze urządzenia (np. służące do postawienia na stoliku lub ladzie), które na raz skutecznie chłodzą do kilkudziesięciu napojów.

sklepowa lodówka na napoje

Lodówka na napoje

Sklepowe lodówki na napoje oraz miejsca ich zastosowania

Zimne napoje serwowane są praktycznie wszędzie. Począwszy od barów, restauracji, poprzez kawiarnie, a na hotelach i innych tego typu obiektach kończąc. W związku z tym sklepowe lodówki na napoje znajdują zastosowanie w każdym z nich. Z jednej strony pozwalają na uzyskanie odpowiedniej temperatury serwowanego trunku, który przez to jest znacznie smaczniejszy. Z drugiej natomiast pełnią role reklamowe – odpowiednio prezentując asortyment napojów i nie tylko znajdujący się w danym lokalu.