Byfuch - Multidecks, chest freezers, glass door firdges, serve overs and other

Our company offers professional equipment for shops and dining places, including a wide selection of cooling multidecks, glass door fridges, chest freezers, serve overs and many other. Thanks to the high-performance aesthetics and universal functionality, they are applicable in the variety of shops, shopping centers, restaurants and other places, in which it is necessary to display goods visibly, as well as keeping them in proper temperature. A huge range of sizes, features and designs of furniture and equipment allows you to fit them in any commercial premises. We offer you excellent cooling devices, professional advice for choosing the right products and the possibility to compose a solution that meets your needs.

Sklepowa lodówka na napoje – sprzęt chłodzący soki, drinki i inne trunki

W ramach prowadzonej przez nas działalności, zajmujemy się także dostarczaniem niezawodnych lodówek, których przeznaczeniem jest odpowiednie chłodzenie składowanych w nich napojów. W naszym asortymencie znajdują się zarówno duże lodówki stojące, mogące w sobie pomieścić nawet do kilkuset butelek i puszek jednocześnie. Mamy również mniejsze urządzenia (np. służące do postawienia na stoliku lub ladzie), które na raz skutecznie chłodzą do kilkudziesięciu napojów.

sklepowa lodówka na napoje

Lodówka na napoje

Sklepowe lodówki na napoje oraz miejsca ich zastosowania

Zimne napoje serwowane są praktycznie wszędzie. Począwszy od barów, restauracji, poprzez kawiarnie, a na hotelach i innych tego typu obiektach kończąc. W związku z tym sklepowe lodówki na napoje znajdują zastosowanie w każdym z nich. Z jednej strony pozwalają na uzyskanie odpowiedniej temperatury serwowanego trunku, który przez to jest znacznie smaczniejszy. Z drugiej natomiast pełnią role reklamowe – odpowiednio prezentując asortyment napojów i nie tylko znajdujący się w danym lokalu.