Urządzenia chłodnicze – pełen asortyment sprzętu dla gastronomii i nie tylko

W oferowanym przez nasza firmę asortymencie sprzętów chłodzących, zapewniamy pełen dostęp do różnego rodzaju urządzeń chłodniczych. Dostarczamy zarówno szafy, regały, lady, jak i witryny, które z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w różnych rodzajach prowadzonej działalności.

Oferujemy pełen zakres urządzeń, dostępnych w różnych konfiguracjach zarówno wyglądu (szkło / metal), jak i rozmiaru (małe, średnie, duże). W związku z czym mamy pewność, że każdy z naszych klientów znajdzie urządzenie chłodnicze dla siebie.

Urządzenie do chłodzenia – przeznaczenie

Nasze urządzenia przystosowane do chłodzenia produktów spożywczych (w tym także napojów) znajdują zastosowanie w wielu gałęziach i rodzajach prowadzonej działalności gospodarczej. Mogą służyć zarówno w cukierniach i kawiarniach (do przechowywania słodkości). Z powodzeniem odnajdą się w hotelach (np. jako wyposażenie kuchni), a także restauracjach oraz barach, w których będą aktywnie wspierać codzienne obowiązki pracujących tam kucharzy.

Dlaczego warto wybrać urządzenia chłodnicze od Byfuch?

Oferujemy wyłącznie najlepsze produkty spełniające wymagania rynku oraz naszych klientów. Dostosowujemy naszą ofertę zarówno pod duże firmy, jak i małe punkty gastronomiczne i sklepy. Nasze urządzenia chłodnicze wyposażone są w energooszczędne i wydajne agregaty chłodnicze, a konstrukcje tworzone są ze stali nierdzewnej, która wpływa na zachowanie odpowiednio wysokiej higieny, łatwości utrzymania czystości, a także chroni urządzenia przed korozją.

Urządzenia chłodnicze Byfuch gwarantują bezproblemową eksploatację oraz najwyższy poziom jakości. Design naszych urządzeń sprawia, że idealnie wpasują się one do każdego wnętrza – do punktów gastronomicznych, sklepów, dużych obiektów handlowych, cukierni, piekarni, czy sklepów mięsnych.

Jakie urządzenia chłodnicze oferujemy?

Naszą ofertę tworzą: lady chłodnicze, regały chłodnicze, gondole chłodnicze, a także gondole mroźnicze, szafy mroźnicze oraz szafy chłodnicze. W ofercie posiadamy także witryny chłodnicze, a także urządzenia impulsowe oraz urządzenia specjalne.

Produkty Byfuch

Nasze produkty słyną z:

  • wydajności
  • wytrzymałości
  • łatwości montażu
  • łatwości modernizacji

Zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej oferty regałów chłodniczych, zamrażarek, szaf mroźniczych, lad sklepowych chłodniczych, zamrażarki sklepowe oraz wielu innych produktów.

Lady sklepowe

Lady sklepowe oferują najlepsze warunki do przechowywania i eksponowania artykułów spożywczych. Nasze lady sklepowe wyposażane są w agregaty wbudowane lub agregaty zewnętrzne. Różnorodność kolorystyczna połączona z kilkoma modelami do wyboru sprawia, że z łatwością zaaranżują Państwo przestrzeń sklepową. Oferujemy lady chłodnicze i lady cukiernicze.

Regały chłodnicze

Regały chłodnicze Byfuch to profesjonalne urządzenia służące do prezentowania rozmaitych towarów spożywczych. Służą nie tylko efektywnemu eksponowaniu produktów, ale również ich segregacji i przechowywaniu. Dzięki różnorodnym parametrom oraz konstrukcjom i kolorystyce mogą być ustawiane w ciągi regałowe lub montowane pojedynczo. Wyposażone są w oświetlenie LED, mogą być doposażane w dodatkowe półki, toper i rolety nocne. Oferujemy regały z agregatami zewnętrznymi oraz regały z agregatami wewnętrznymi.

Gondole chłodnicze i mroźnicze

W naszej ofercie znajdują się również dwuzakresowe i jednozakresowe gondole chłodnicze. Urządzenia dwuzakresowe mogą zarówno chłodzić, jak i mrozić produkty spożywcze. Gwarantujemy różnorodność kolorystyczną oraz designerską, dzięki czemu nasze gondole chłodnicze wpasują się do każdego pomieszczenia.

Urządzenia impulsowe

Urządzenia impulsowe są to produkty, w których umieszczamy towary, których zakup następuje w chwili impulsu. Sprzęty impulsowe od Byfuch odznaczają się odpowiednią konstrukcją, która poprawia ekspozycję towaru, a także wymusza zamknięty obieg powietrza, tzw. kurtynę powietrzną. Dzięki temu umieszczane w urządzeniach impulsowych produkty dłużej zachowają świeżość.