Sklepowe regały chłodnicze – zastosowanie

Są to chłodziarki sklepowe służące przechowywaniu i eksponowaniu towarów w obniżonej temperaturze. Dzięki tej funkcji prezentowane produkty zachowują optymalne walory smakowe i wizualne w możliwie najdłuższym czasie.
Dodatkowym elementem funkcjonalności tej grupy sklepowych regałów chłodniczych jest właściwa prezentacja oferty sprzedażowej w sklepie. Dzięki temu klienci łatwiej zwracają uwagę na ofertę sklepową i częściej podejmują decyzję o zakupie towarów.
Jako producent sklepowych regałów chłodniczych oferujemy szeroki zakres chłodziarek tego typu. Meble chłodnicze produkowane w naszej firmie w Bydgoszczy stanowią bardzo popularne i trwałe wyposażenie sklepów ogólnospożywczych, mięsnych (sklepowe regały chłodnicze na nabiał) oraz owocowo – warzywnych.

  • Wprowadziliśmy przed laty także jako jeden z pierwszych producentów sklepowych regałów chłodniczych, drzwi przesuwne oraz otwierane w tej grupie chłodziarek sklepowych
  • Od lat, dużym powodzeniem cieszy się nasz regał wiszący
regał chłodniczy z wbudowanym agregatem

Sklepowe regały chłodnicze – agregat wbudowany

 

regał chłodniczy z agregatem zewnętrznym

Sklepowe regały chłodnicze – agregat zewnętrzny

 


Podstawowy podział sklepowych regałów chłodniczych firmy Byfuch

Chłodziarki zasilane agregatem wewnętrznym oraz chłodziarki wykorzystujące agregat zewnętrzny.

  • Chłodziarki sklepowe w formie regałów są jednym z najpopularniejszych przejawów wyposażania sklepów i punktów gastronomicznych
  • Regały chłodnicze doskonale prezentujące towar, a także posiadają szeroką gamę modułów ( długości ) oraz głębokości
  • Szeroka oferta chłodziarek typu regały chłodnicze została tak skonstruowana, że każdy klient posiadał możliwość doboru profesjonalnych chłodziarek na swoją kieszeń
  • Wraz ze współpracującymi firmami zapewniamy montaż regałów chłodniczych na terenie kraju
  • Zapewniamy profesjonalny serwis chłodniczy gwarancyjny oraz pogwarancyjny
  • Sprzedaż chłodziarek sklepowych prowadzimy za pośrednictwem grupy współpracujących firm na terenie kraju oraz poza nim
  • Możemy zaoferować wyposażenie chłodnicze ze stali nierdzewnej

Regały sklepowe z agregatem wbudowanym

Jest to typ regałów sklepowych zawierających wewnątrz własnej konstrukcji indywidualne agregaty chłodnicze. Zasilane są one prądem elektrycznym znajdującym się w standardowej sieci elektrycznej. Ich konstrukcja pozwala na pracę wewnątrz sklepu po podłączenia do typowej sieci 230 V. Najczęściej stosowane są regały otwarte, regały z drzwiami oraz regały wiszące.

Rzadkim aczkolwiek polecanym rozwiązaniem jest zastosowanie regałów wykonanych z blachy nierdzewnej. Ten typ regałów chłodniczych jest łatwym w stosowaniu głównie w sklepach o małej i średniej powierzchni sprzedażowej. Duża zaletą tego typu wyposażenia sklepów jest fakt, że regały te można w łatwy sposób przemieszczać pomiędzy różnymi sklepami.

Witryny chłodnicze ze stali nierdzewnej charakteryzują się eleganckim, szlachetnym wyglądem, pozwalają na łatwe utrzymanie czystości i stosowane są przede wszystkim do sprzedaży wędlin, mięsa oraz kanapek.

Chłodziarki sklepowe z agregatem zewnętrznym

Są to chłodziarki głównie łączone w ciągi sprzedażowe – tak witryny chłodnicze oraz sklepowe regały chłodnicze bądź mroźnicze. Zastosowanie zewnętrznej jednostki pracującej pozwala na uzyskanie oszczędności w zużyciu energii elektrycznej oraz eliminuje ciepło wytwarzane przy pracy urządzeń. W zaawansowanych rozwiązaniach pozwala także na odzysk ciepła w układzie chłodniczym.

Agregaty pracują poza przestrzenią sklepu. Największy efekt w oszczędności zużycia energii uzyskuje się poprzez połączenie zastosowania agregatów zewnętrznych z witrynami chłodniczymi przeszklonymi. Negatywnym elementem występującym przy tego typu rozwiązaniach jest fakt, że wewnątrz obiektu muszą zostać wykonane instalacje elektryczne, chłodnicze oraz odprowadzające skropliny.