Regały chłodnicze – sprawdzone urządzenia dla sklepów

Nasza oferta obfituje również w doskonałej jakości regały służące do chłodzenia wszelkich produktów spożywczych. Dostarczamy zarówno sprzęty o mniejszych gabarytach (np. wykorzystywane w małych lokalnych sklepikach), jak i regały do obiektów wielkogabarytowych. Te drugie znajdują swoich odbiorców zwłaszcza pośród sklepów wielkopowierzchniowych (marketów, supermarketów, a nawet hipermarketów).

Każdy z naszych regałów chłodniczych posiada wbudowany i bardzo efektywny system chłodzenia, który pozwala na odpowiednią ochronę termiczną każdego z przechowywanych tam produktów. W dziedzinie redukcji konsumpcji energii elektrycznej jesteśmy liderami, co sprawia że nasze regały chłodnicze są bardzo ekonomiczne w codziennym użytkowaniu.

Gdzie regał chłodniczy odnajdzie się najbardziej?

Ten rodzaj urządzenia chłodniczego spełni się w każdym obiekcie i lokalu o charakterze sprzedażowym. Wpływa on nie tylko na odpowiednie chłodzenie produktów, ale zapewnia im także świetną prezentację. Właśnie dlatego nasze regały chłodnicze są wybierane zarówno przez właścicieli pojedynczych sklepów spożywczych, większych marketów, jak i managerów zarządzających całymi sieciami super i hiper marketów.

Regały chłodnicze z agregatem wewnętrznym

Regały chłodnicze z agregatem wewnętrznym to ta grupa urządzeń, która przygotowana jest do pracy po podłączenia zasilania energetycznego. Oznacza to proste działanie regału, który przystosowany jest do pracy z zasilaniem stosowanym w większości pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Sytuacja ta pozwala na łatwe umiejscowienie tych urządzeń oraz na ewentualne przemieszczanie produktów w przestrzeni sprzedażowej.

Dodatkowe możliwości

Będąc producentem tych urządzeń chłodniczych spółka jest w stanie przystosować te urządzenia do dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest wyposażenie urządzeń chłodniczych do swobodnego przemieszczania się. Służą do tego kółka i rolki, w które mogą zostać wyposażone regały chłodnicze. Regały z agregatem wewnętrznym są najczęściej występującym urządzeniem w małych i średnich sklepach. Dodatkowym elementem występującym na wyposażeniu tej grypy urządzeń to tzw. shutter. Jest to roleta zabezpieczająca towar przechowywany w urządzeniu w czasie, kiedy sklep jest zamknięty. W czasie tym regał może znajdować się poza obrysem sklepu. Taka sytuacja występuje na terenie np.: lotnisk lub pasaży handlowych.

 

REGAŁ CHŁODNICZY DON STD


 

REGAŁ CHŁODNICZY DON SL

Regał chłodniczy Don Slim Line

 

REGAŁ CHŁODNICZY DON SLL


 

REGAŁ CHŁODNICZY MEN STD


 

REGAŁ CHŁODNICZY MEN SL


 

REGAŁ CHŁODNICZY MEN SLL

Jupiter Shutter obrobiony 1

 

REGAŁ CHŁODNICZY DARLING


 

REGAŁ CHŁODNICZY CONGO I ( RCP 108 )


 

REGAŁ CHŁODNICZY CONGO II ( RCP 135 )

CARLSBERG-na-Toruńskiej

 

REGAŁ CHŁODNICZY CONGO III ( RCP 270 )

31 CONGO

 

REGAŁ CHŁODNICZY REN

REN1

 

REGAŁ CHŁODNICZY HUDSON

2-INOX.jpg

 

REGAŁ CHŁODNICZY RODAN

Rodan

 

REGAŁ CHŁODNICZY VISTULA

VISTULA 1 Ob

 

REGAŁ CHŁODNICZY NECKAR II


 

REGAŁ CHŁODNICZY DARLING II

Regał Darling 2

 

Neckar

Neckar

 

Regał Garonna