Szafy chłodnicze – specjalistyczne urządzenia dla firm

W ramach naszego szerokiego i bardzo bogatego asortymentu urządzeń służących do chłodzenia, jak i mrożenia odnajdziesz również szafy chłodnicze. Jest to sprzęt służący do przechowywania produktów spożywczych wymagających niskiej temperatury.

Nasza oferta została stworzona zarówno z myślą o właścicielach małych i lokalnych biznesów, jak i tych, którzy posiadają duże i prężnie rozwijające się marki. Dlatego, zapewniamy im dostęp do małych i kompleksowych szaf chłodniczych oraz tych dużych – mogących pomieścić nawet najbardziej imponujące ilości produktów.

Nasze szafy chłodzące występują w wielu wariantach do wyboru. Mamy zarówno te z metalowymi, ale i szklanymi drzwiami. Oferujemy 1-, jak i 2-drzwiowe maszyny, do tego dostępne w różnych wymiarach (małych, średnich i tych całkiem dużych).

Szafa chłodnicza oraz jej przeznaczenie

Specyfika tych urządzeń daje ogromne możliwości związane z ich zastosowaniem. Szafy chłodnicze sprawdzają się bowiem zarówno jako wyposażenie kuchni w restauracjach, barach, cukierniach, kawiarniach, hotelach, jak i innych obiektach gastronomiczno-usługowych. Z powodzeniem mogą pełnić również role reklamowe – służąc jako swego rodzaju witryny zachęcające do zakupu konkretnych produktów.

Bez względu na to czy prowadzisz punkt gastronomiczny, niewielki sklep, czy może duży obiekt handlowy, zainwestowanie w profesjonalne szafy chłodnicze z całą pewnością będzie dla Ciebie opłacalne. Są to bowiem idealne meble do przechowywania i prezentacji produktów, które powinny znajdować się w określonych, obniżonych temperaturach. Prosty, ale nowoczesny i bardzo elegancki design wpłynie pozytywnie na estetykę wnętrza, zaś zróżnicowana funkcjonalność oraz możliwość szerokiego zastosowania spełnią oczekiwania właścicieli różnych obiektów handlowych. Każda szafa daje możliwość dowolnego dostosowania ilości półek, zakresu temperatur, a także oświetlenia LED, które dodatkowo upiększy prezentowane Klientom towary. Dostępne u nas rozwiązania są energooszczędne i łączą w sobie wysoką wytrzymałość, a także piękny design. W ofercie posiadamy również szafy mroźnicze, które także mogą Państwa zainteresować

 

ARNO I


 

ARNO II