Szafa mroźnicza, czyli specjalistyczny sprzęt do firm

W naszym bogatym asortymencie odnajdziesz duży wybór szaf mroźniczych, pomiędzy którymi z pewnością dobierzesz urządzenie doskonale nadające się do Twojej firmy. W należącej do nas ofercie mamy szafy mroźnicze posiadające różne wymiary (małe, średnie oraz duże), a także różne funkcjonalności – jedno- oraz dwudrzwiowe, jak również z metalowymi, jak i szklanymi drzwiami. To wszystko daje Ci komfort, że to właśnie u nas odnajdziesz sprzęt mroźniczy doskonale przystosowany do charakteru prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Szafy mroźnicze i ich przeznaczenie

Urządzenia te są przede wszystkim wykorzystywane w firmach zajmujących się pracą związaną z przygotowaniem oraz serwowaniem posiłków. Z powodzeniem sprawdzają się one zarówno w kuchniach restauracji, hoteli, barów, pizzerii, jak i innych obiektów o charakterze usługowym.

Ze względu na swoją specyfikę – są one zazwyczaj umieszczane na zapleczu, jednak szafa mroźnicza wyposażona w szklane drzwi jest również doskonałą formą służącą do prezentacji dań oraz napojów dostępnych w danym lokalu.

Powszechnie spotykane w niemal wszystkich obiektach handlowych szafy mroźnicze to specjalistyczne urządzenia, dzięki którym można przechowywać w bardzo niskich temperaturach rozmaite produkty spożywcze. Proponujemy rozwiązania idealnie łączące w sobie atrakcyjny wygląd oraz funkcjonalność, dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ich modułowe konstrukcje oraz możliwość modyfikowania liczby półek dają szansę znalezienia rozwiązania dostosowanego zarówno do wielkości powierzchni, jego wystroju, a także rodzaju przechowywanych produktów. W naszym asortymencie znajdują się najnowsze pod kątem technologicznym rozwiązania o różnych pojemnościach i gabarytach, które znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Zakres temperatur sięga nawet -22 stopni Celsjusza, co pozwala skutecznie zamrażać różne wyroby. W naszej szerokiej ofercie urządzeń chłodniczych, posiadamy również przeszklone szafy chłodnicze, które z chęcią Państwu bliżej przedstawimy

 

SAN I

 

SAN II