Urządzenia impulsowe od Byfuch

Urządzenia impulsowe to grupa produktów przeznaczona do intensyfikacji sprzedaży określonych grup towarów. Są to produkty znajdujące się w tych miejscach, które kupujący odwiedzają najczęściej, lub w których znaleźć się muszą. Są to miejsca obok kas lub w tych przejściach, gdzie klientów jest najwięcej.

W produktach tych znajdują się także te grupy produktów po które klient sięga tuż przed wyjściem ze sklepu. Funkcja tych urządzeń powoduje, że ich wielkość jest ograniczona – podobnie jak miejsca w których funkcjonują.

Najlepsze urządzenia do ograniczonej powierzchni

Najczęściej ich powierzchnia wykorzystywana jest do umieszczania reklam produktów, które się w nich znajdują. Producent urządzeń chłodniczych najczęściej opracowuje takie produkty pod określone oczekiwania klienta ostatecznego. Urządzenia do sprzedaży impulsowej zasilane są agregatami własnymi.

Najczęściej z zastosowaniem najnowszych czynników chłodniczych. Używają też komponentów znacząco redukujących zużycie energii elektrycznej. Właśnie w tych urządzeniach klienci znajdą także produkty o krótkim czasie przydatności do spożycia.Są to soki owocowe i warzywne, sałatki oraz przetwory z owoców i warzyw.